SLİDE SLİDE SLİDE SLİDE SLİDE

Nurs'a 4 Milyonluk yatırım.

Said-i Nursi’nin doğduğu ve yaşadığı yer olan Nurs köyünün ismi 1960 yılında  dönemin askeri cuntası tarafından ismi Kepirli olarak değiştirilmişti.Bu tarihten sonra Üstad ile anılan köyün ismi halk tarafından kabul…

Devamı...>>

En önemli gücümüz gençlerimiz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Bizim en temel avantajlarımızdan bir tanesi genç nüfusumuzdur." dedi.

Devamı...>>

AK Parti kimsenin yaşam tarzıyla meşgul değil

AK Parti kimsenin yaşam tarzıyla meşgul değil

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Menderes Türel, "AK Parti kimsenin inancıyla, kimsenin mezhebiyle, kimsenin giyimiyle, kuşamıyla, kimsenin yediğiyle, içtiğiyle meşgul bir parti değildir" dedi.

Devamı...>>

Merhaba

Bitlis ve Hizan hemşerilerimin kurban bayramını kutlarım, saygı ve selamlarımı sunarım. Ben 1974 Bitlis Hizan Erencik köyünde doğdum ilk ve orta öğretimimi Hizan YİBO’da bitirdim. Lise öğretimimi Hizan lisesi ve…

Devamı...>>

Yazdır

AK Parti kimsenin yaşam tarzıyla meşgul değil

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Menderes Türel, "AK Parti kimsenin inancıyla, kimsenin mezhebiyle, kimsenin giyimiyle, kuşamıyla, kimsenin yediğiyle, içtiğiyle meşgul bir parti değildir" dedi.

Türel, Muratpaşa İlçe Teşkilatı tarafından bir otelde düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, 3 Kasım 2002 tarihinde yapılan seçimle Türkiye'de bir dönüşüm yaşandığını, 30 Mart 2014'teki yerel seçimlerle bu dönüşümün devam edeceğini söyledi.

Türkiye'de o tarihten bu yana çok önemli değişimler yaşandığını, en önemlisinin de demokratikleşme adına yürütülen çalışmalar olduğunu anlatan Türel, "AK Parti'nin demokratikleşme ve özgürlükler adına ortaya koyduğu değişim, bugüne kadar yapılan köprülerden, barajlardan, altyapıdan, üstyapıdan çok daha önemli. Bir ülkede demokrasi ne kadar yükselirse, ne kadar güçlenirse, ekonomi de halkın refahı da o kadar artar, o ülke de o kadar genişler" diye konuştu. 

Türkiye'de demokrasisinin AK Parti iktidar oluncaya kadar ayağına prangalar vurulmuş bir vesayet demokrasisinden ibaret olduğunu savunan Türel, sandıkta istedikleri sonuçları alamayanların bir takım oyunlarla, tezgahlarla ülkeyi karıştırdığını, bunun akabinde de diledikleri bir siyasi iktidarı antidemokratik yöntemlerle iktidara getirerek halkın üzerinde hakimiyetlerini sürdüğünü kaydetti.

Gezi Parkı odaklı gelişmeler

Konuşmasında Gezi Parkı eylemlerine de değinen ve bunun 3-5 ağacı korumak kadar basit bir olay olmadığını belirten Türel, "Sandıkta AK Parti'yi yenemeyeceğini anlayanlar, Gezi Parkı ile farklı bir sivil darbe girişiminde bulunmayı denemiş ama başarılı olamamıştır. Halkın birliği, beraberliği bu oyunu da bozmuştur. Bu oyunlar hala cüretle, cesaretle, halkın özgürlükten demokrasiden yana iradesine rağmen oynanabilmektedir" şeklinde konuştu.

Yaşam tarzına müdahale iddiaları

AK Parti'nin kuruluş aşamasında yoksulluk, yolsuzluk ve yasaklarla mücadele edileceğini duyurduğunu hatırlatan Menderes Türel, bugün Türkiye'de yasakları kaldıran, yasakları demokrasi bayramına dönüştüren partinin AK Parti olduğunu vurguladı.

Türel, sözlerini şöyle sürdürdü:

 "AK Parti'yi halkın yaşam tarzına karışmakla suçlayanlar aslında kendileri halkın yaşam tarzına karışmaktadır. AK Parti kimsenin inancıyla, kimsenin mezhebiyle, kimsenin giyimiyle, kuşamıyla, kimsenin yediğiyle, içtiğiyle meşgul bir parti değildir. O yüzden yola çıkarken 'dinsel milliyetçilik bizim defterimizde yazmaz' dedik, 'etnik milliyetçilik bizim defterimizde yazmak' dedik, 'bölgesel milliyetçilik bizim defterimizde yazmak' dedik. Müslümanı, Hristiyanı, hangi din grubuna aitse her kim ise Türkiye'de, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olduktan sonra o inanç ve özgürlüğüne sonuna kadar sahip olmalı, onun teminatı da AK Parti iktidarıdır."

 

AK Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse de yerel seçime birlik beraberlik içinde hazırlanacaklarını söyledi.

Bugün53
Dün104
Toplam582383

Currently are 18 guests and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions

  • Kadın Kolları
  • Gençlik Kolları
  • AKIM
  • Yaşlılar Koordinasyon Merkezi
  • Engelliler Koordinasyon Merkezi
  • Akparti Siyaset Akademisi
  • Kütüphane