SLİDE SLİDE SLİDE SLİDE SLİDE

Nurs'a 4 Milyonluk yatırım.

Said-i Nursi’nin doğduğu ve yaşadığı yer olan Nurs köyünün ismi 1960 yılında  dönemin askeri cuntası tarafından ismi Kepirli olarak değiştirilmişti.Bu tarihten sonra Üstad ile anılan köyün ismi halk tarafından kabul…

Devamı...>>

En önemli gücümüz gençlerimiz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Bizim en temel avantajlarımızdan bir tanesi genç nüfusumuzdur." dedi.

Devamı...>>

AK Parti kimsenin yaşam tarzıyla meşgul değil

AK Parti kimsenin yaşam tarzıyla meşgul değil

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Menderes Türel, "AK Parti kimsenin inancıyla, kimsenin mezhebiyle, kimsenin giyimiyle, kuşamıyla, kimsenin yediğiyle, içtiğiyle meşgul bir parti değildir" dedi.

Devamı...>>

Merhaba

Bitlis ve Hizan hemşerilerimin kurban bayramını kutlarım, saygı ve selamlarımı sunarım. Ben 1974 Bitlis Hizan Erencik köyünde doğdum ilk ve orta öğretimimi Hizan YİBO’da bitirdim. Lise öğretimimi Hizan lisesi ve…

Devamı...>>

Yazdır

Merhaba

Bitlis ve Hizan hemşerilerimin kurban bayramını kutlarım, saygı ve selamlarımı sunarım.

Ben 1974 Bitlis Hizan Erencik köyünde doğdum ilk ve orta öğretimimi Hizan YİBO’da bitirdim. Lise öğretimimi Hizan lisesi ve Bolu Gerede lisesinde tamamladım. Eğitimimden sonra değişik yönetimlerde görev yaptım.2000 yılında kendi şirketimi kurdum hem esnaf  hem de müteahhit olarak yaşamımı sürdürmekteyim.

 

23. Dönem Ak parti’den Bitlis’te milletvekili A.Adayı oldum. Geçen 2009 genel seçimde Hizan’da Ak parti belediye başkanlığı A.Adayı oldum.  Seçilmedim ,  seçilen arkadaşıma ayrım yapmadan kendim seçilmiş gibi,köy köy ev ev gezdim. Partim için ve seçilen arkadaşım için oy topladım.  Hiçbir zaman desteğimi esirgemedim. Partimden bana yer verilmediğinden dolayı küsüp ayrılmadım. Ben partime Hizan’ıma sevdalıyım. Ben hizmeti çok severim, Hizan benim için başkadır.  Hizan çok ezilmiş bir ilçedir.  Hizan yaralı ve dertlidir. Hizan’da eşi ve benzeri olmayan değerli ilim ve alim zatlar çıkmıştır.  Bu ilim ve alim zatların namına, şanına yakışacak bir girişimde bulunamıyoruz. Bu değerli zatlar bizim için büyük bir nimettir. Dünya bu değerli zatların sayesinde Hizan’ı  tanıyor ,biliyor. Ve biz bir Hizanlı olarak kendimizi tanıyamıyoruz. Dünya bu alimler için Hizan’ a geliyor, ve biz gelen ziyaretçileri iyi ve hoşgörülü olamıyoruz. Hizan’nın sadece bir caddesi var. Yıllarca gelen yöneticiler bir caddeye sahip çıkamadılar bir şekil ve şema vermediler. Caddenin bir tarafı yapılıyor öbür tarafı yıkılıyor. Bir yama yapılırken başba bir taraftan başka bir yama çıkıyor. Kimse kusura bakmasın Hizan yıllardır yönetilmemiştir. Yöneticeler ,  ne yönetmeyi  nede yönetmek istemeği bilmemişlerdir. Bizim çok saygı değer hizmeti seven değerli milletvekillerimiz vardır. Yeter ki milletvekillerimize proje ile gidelim, gelecek gençlerimize iş , aş ve meslek sahibi yapmak için bir gelecek vaat edelim . Bir topluma en büyük zarar veren işsizliktir.

Saygı değer hizan hemşerilerim, dağlar yaprak olsa ,ağaçlar kalem olsa  Hizan’ın dertlerini ve sıkıntılarını yazmaya yetmez. Hizan küçüktür , derdi ve sıkıntısı büyüktür. Boynuna bir kravat geçiren Hizan’ı yönetmeye aday oluyorlar. Önce kendilerini yönetsinler sonra Hizan’ı yönetmeye talip çıksınlar. Ben bir Ak partili olarak toplama merkezine gelmemişim partimin kuruluşundan bugüne kadar hem partimi hem de seçilen arkadaşlarımın yanında yer almışım. Ben partimi ve Hizan’ımı severim. Partim ve teşkilatım uygun görürse ben Hizan’ı yönetmeye talip olup  yönetmeye hazırım. Partimin teşkilatında görev bekliyorum.  bana görev verirlerse ,  ak yüzlerine leke getirmeyeceğime  ve Hizan ‘ı en yüksek seviyeye getireceğime , dertleri ve sıkıntılarını gidereceğime , yaralara merhem olacağıma , Hizan halkıma  ve parti teşkilatıma söz veriyorum.

Muhsin Muhyettin YAMAN

Bugün53
Dün104
Toplam582383

Currently are 14 guests and no members online


Kubik-Rubik Joomla! Extensions

  • Kadın Kolları
  • Gençlik Kolları
  • AKIM
  • Yaşlılar Koordinasyon Merkezi
  • Engelliler Koordinasyon Merkezi
  • Akparti Siyaset Akademisi
  • Kütüphane